#1 2011-07-01 11:26:04

Gen

Moderator

Zarejestrowany: 2011-07-01
Posty: 17
Punktów :   

Zapisy

Witaj.... Jestem Gen i chętnych zapraszam do zapisanie sie do mojego MG..Jeśli byś chciał/chciała wypełnij formularz

Imię i Nazwisko:
Starter:
Region:
Charakter:
Kwalifikacja: (Trener/Koordynator/Hodowca)
Historia (nie musi być długa):
Rywal/ka:
Pokemony Rywala/ki:
Towarzysz/szka:
Pokemony Towarzysza/szki:
Prośby:

Offline

 

#2 2011-07-02 10:18:29

Mirage

Administrator

36704296
Zarejestrowany: 2011-06-27
Posty: 44
Punktów :   

Re: Zapisy

Imię i nazwisko: Mirage Tokitoschi
Wiek: 17
Kwalifikacja: Trenerka
Pojazd: Motor
Charakter: Jest wesoła, kocha muzykę tak samo jak jej pokemon, zna się na leczeniu.
Historia: Mirage urodziła sie w jakimś tam miasteczku, nie chce o tym mówić. Gdy miała 2 latka ostatni raz widziała swojego tatę. Zniknął w dziwnych okolicznościach. Matka zmarłą po jakimś czasie z rozpaczy. Mirage miała 2 latka i 3 miesiące. Wtedy przypadkowo Team R ją znalazł. Postanowili ją przygarnąć i wychować na członka Teamu. Gdy miała 10 lat była już znana jako jeden z największych złoczyńców. Każdy się jej bał. Niektózy dziwili się że wybrała na startera takiego pokemona. Na jej miejscu wybrali by pokemony duchy. Jednak Charmander okazał się być przydatny. Po 7 latach wyruszyła w podróż ze swoim chłopakiem który również należy do Teamu. W podróż zabrała też siostrę która też należała do Teamu, miała 11 lat i była jej uczennicą. Team nakazał im złapać jak najwięcej pokemonów i przynieść im pełny pokedex. Miało to pomóc im w odnalezieniu ich i złapaniu. Team mówi do niej pani medyk, mistrzu <-Uczniowie i poprostu po imieniu.
Starter: Charmander
Rywal: Inne Teamy
Pokemony rywala (max. 6): Nie będę wymieniać.
Osoba towarzysząca: Carol, Kamilka - moja siostra
Pokemony osoby towarzyszącej (max. 6): Bulbasaur <- Carol Skitty <-Kamilka
Prośby: Aby moja przygoda zaczęła się od tego jak budzę się w łóżku i o wątki miłosne z Carol'em.
Cel: Wytrenować siostrę na mistrza i odnaleźć wszystkie legendy regionu Kanto, uzupełnić PokeDex.

Offline

 

#3 2011-07-03 10:53:36

Gen

Moderator

Zarejestrowany: 2011-07-01
Posty: 17
Punktów :   

Re: Zapisy

he he ok ^^

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.sor.pun.pl www.quitraging.pun.pl www.harrypottersite.pun.pl www.volleycentrum.pun.pl www.pogotowie-ratunkowe.pun.pl